Jdi na obsah Jdi na menu
 


WWW.BOTANY.CZ

Botany.cz je internetovým médiem, jehož posláním je propagace botaniky a ochrany přírody. Tento internetový magazín byl založen dne 11. dubna 2003, v současnosti je řízen environmentálním občanským sdružením Přírodovědná společnost se sídlem v Praze, v čele této společnosti stojí služebně nejstarší členové webu. Z našich členů SP ČBS sem přispívá Radek Fišer, Daniel Koutecký a Jan Havránek.


WWW.NATURFOTO.CZ

Fotografie z těchto stránek můžou posloužit k volnému prohlížení, poznávání a určování krás naší přírody, školním a vzdělávacím účelům, nebo k přeposlání s vlastním vzkazem ve tvaru elektronické pohlednice. Z našich členů SP ČBS sem přispívá svými snímky Ivan Bílek.


WWW.PRIRODOU.CZ

Občanské sdružení Přírodou.cz bylo založeno na počátku roku 2007 z potřeby zaštítit neformální činnost několika studentů provozujících internetový portál www.prirodou.cz. V současné době je hlavní náplní občanského sdružení Přírodou.cz tvorba a provoz Atlasu rostlin. Cílem Přírodou.cz, o.s. je popularizace biologický disciplín na českém internetu pomocí interaktivních atlasů. Z našich členů SP ČBS se zde realizuje Jan Havránek.