Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. 3. 2014

Celostátní floristický kurz v Podbořanech

Vážení kolegové, milí přátelé,

už je to tady, už to přišlo z Prahy! Takže Vám to hned zatepla přeposílám.

V příloze najdete formulář přihlášky, ten vyplníte a zašlete ne mně (jak bylo původně předpokládáno), ale přímo na sekretariát ČBS (adresu najdete na formuláři), a to dle vlastního uvážení buď vytištěný, nebo v elektronické podobě.

Kdo se přihlásí, dostane pak podrobnější povídání už rovnou z Prahy, zatím tu jen pro základní představu kopíruji část doprovodného dopisu:

 

Floristický kurz ČBS

Podbořany (severní Čechy): 29. 6. – 5. 7. 2014. Kurz organizačně zajišťuje severočeská pobočka (Ing. Č. Ondráček) ve spolupráci s ústředím ČBS. Účastníci budou ubytováni v Domově mládeže při Gymnáziu a SOŠ Podbořany, Kpt. Jaroše 862. V Domově mládeže je rezervováno 150 míst na pětilůžkových pokojích za cenu 150 Kč za noc, každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. Ubytování ve spacácích škola z hygienických důvodů neposkytuje. Ubytovaným v DM bude k dispozici kuchyňka vybavená mikrovlnkou, varnou konvicí a ledničkou, bez nádobí. Stravování formou polopenze lze objednat (viz přihláška na kurz). Kurzovné pro členy ČBS a pro členy severočeské pobočky je 400 Kč, pro nečleny 1050 Kč. Kurzovné budou hradit přihlášení a přijatí účastníci složenkou, kterou obdrží spolu s podrobnými informacemi koncem května. Kapacita kurzu je omezena, přednost dostanou členové ČBS, učitelé biologie SŠ a gymnázií a studenti vysokých škol, kteří mají kurz zapsaný jako studijní povinnost. Přihlášku na floristický kurz zasílejte na adresu sekretariátu ČBS, Benátská 2, 128 01 Praha 2, nebo e-mailem na adresu botspol@natur.cuni.cz do 30. 4. 2014.

 

Tož tak. Těším se na viděnou, možná právě na kurzu.

Ivan Bílek

 

Prihlaska_FK_Podborany_2014.doc